(...) Vadim Țăruș: De lege nu trebuie să ne temem, legea trebuie respectată. Pe alocuri am greșit și eu, am exagerat cu cuvintele, ani de zile v-am povestit știri, dar aici m-am... șuit. M-am șuit, am pățit-o. Să nu vă bucurați niciodată de problemele altora. Sunt alții mai periculoși și se plimbă la libertate. Dar de mine să nu retrăți.