Ceban: M-au atacat când nici nu aveam de gând să merg spre tribună, după care eram gata să răspund acestor atacuri și să le vorbesc, să le spun despre dezmățul pe care îl fac în așa-numitele reforme în administrația publică locală, educație, dar ei se tem de oameni și de adevăr. Asta este despre PAS, democrația despre care doar vorbesc și despre stat candidat la UE.
Rușine.