Ce facem, ne apucăm de tipărit bani? Ca în 92 când prețurile creșteau cu 30% în fiecare săptămână? Asta nu e soluție. Trebuie de găsit bani. Trebuie să câștigăm războiul. Trebuie să adunăm banii de acolo unde sunt - monopolul, în sectorul financiar, etc.