Jurnaliștii nu mai au acces la Casa Presei?! Mai multe redacții, anunțate să elibereze birourile. Buzu explică: Vor fi renegociate contractele și oferite alternative, explicând că sunt necesare reparații după 20 de ani și că instituțiile subordonate au nevoie de spații aproape de sediul central