Tragedia de la unitatea militară din Cahul, în vizorul premierului. Ministrul Nosatîi reacționează: Ar fi o lipsă de responsabilitate să plec acum
Nosatîi: „Vreau să transmit un mesaj clar – NU voi demisiona. Nu ministrul răspunde de toate aspectele din domeniu”.