Ion Ceban s-a filmat într-un camion și a criticat din nou guvernarea: E inadmisibil dezastrul de acolo. Halal de așa __stat__, dacă nu poate asigura cisterne la fiecare colț. Dați-le oamenilor măcar apă tehnică.

Procuratura Generală s-a autosesizat: A deschis proces penal în cazul poluării râului Nistru