STOP CADRU Igor Grosu: ”Am fost telefonat, la 5 dimineața, de Ion Ceban”
„Grosu: Dimineața, când a căzut poleiul, el în loc să organizeze lucrul serviciilor și să-și telefoneze directorii de servicii din Chișinău, el ne telefona pe noi. Am văzut un apel. Eu aveam grijă de gospodărie, împrăștiam nisip și la poarta mea, ceea ce trebuia să facă și el măcar la Primărie”, a menționat liderul PAS.