🔥 Termoelectrica a reconectat toți consumatorii din Chișinău la agentul termic după pana de curent din 31 ianuarie. Compania a anunțat că sistemul de încălzire funcționează normal în întreaga capitală 1 februarie 2026, 12:08 · sursa: agora.md ↗ Sursă originală