🏥 Ministerul Sănătății anunță că toate instituțiile medicale au fost reconectate la rețeaua electrică și funcționează normal. Autoritățile mulțumesc personalului medical pentru profesionalism și asigură că serviciile sunt operaționale 31 ianuarie 2026, 15:35