🏥 Ministerul Sănătății anunță că activitatea spitalelor, inclusiv a secțiilor critice, se desfășoară fără întreruperi, iar pacienții beneficiază de asistență medicală în condiții de siguranță, după ce au fost conectate la generatoare 31 ianuarie 2026, 12:02