A decis să verifice pe piele ei. Gheorghe Gonța a pornit azi în călătorie Natalia Morari să verifice cum funcționează interdicția de intrare în România. Ultima nu a fost lăsată să intre în țara vecină, lucru cunoscut de anul trecut. Interdicția, valabilă până în 2030. Autoritățile române i-au aplicat o interdicție de intrare valabilă 5 ani, între iulie 2025-2030, invocând motive de ordine publică și securitate națională conform OUG 194/2002