Dileme de vineri seara: Voi, cu ce vă ocupați vineri seara? În timp ce prin alte părți se blochează opinii de un anumit curent politic, eu sunt rugat să blochez oamenii pentru că nu se pot abține de la a intra în dezbateri cu membrii :)
Nici nu știu cum să procedez. Nu mi se dă mâna să-l blochez. Ce spuneți?! Îl lăsăm să sufere în continuare?😀