Dragi abonați ai canalului de Telegram dumitruciorici.com,
Am urmărit comunitatea voastră în acest an și vreau să vă mulțumesc pentru reacții, comentarii și gândire critică.
Este de apreciat atunci când faceți analize la rece, atacați ideea și nu persoana, știți să vă amuzați și să fiți ironici în limita bunului simț.
M-am distrat pe cinste citind comentarii și m-am înfuriat împreună cu voi atunci când am văzut cum manipulează propagandiștii, nedreptatea socială, dar și incompetența politică. Moș Crăciun vede și aude tot!
Vă doresc să pășim în noul an cu știri pozitive, gânduri bune, montați spre realizări, focusați mai puțin pe aspecte materiale și mai uniți pentru binele nostru comun.
La mulți ani!