Ceban: Aș zice eu că organizarea a fost excelentă. Am văzut subiectele legate de ambuteiaje. Mai rar vedem astfel de expuneri că e blocat orașul 3 zile, spre exemplu... când cineva vizitează orașul. Dacă am creat disconfort, ne cerem scuze, dar tot ce am făcut - a fost pentru copii, părinți și cei care vin ca oaspeți.