Din aceeași ediție
Tarlev a rămas „al nimănui” în Parlament, după ce PSRM și PCRM au părăsit blocul patriotic. Voronin face GLUME pe seama fostului premier: „O să cânte cucul singur”
(…) Tarlev: Știti de ce se teme elefantul? De șoricei.
(…) Tarlev: Știti de ce se teme elefantul? De șoricei.