Hanganu: "Acum de când s-o închis ies diferiți deștepți pe Internet, se râd. Ce să vă zic, așa e viața. Dar dacă nu se închidea? Eu știu băieți care o scos de 2-3 ori mai mult. Nu văd nimic de râs. Cine a avut îndrăzneala - bravo".