- 🧠. Și artiștii și-au luat țeapă de la TUX. Patric Hanganu: „Numai am investit și s-a închis”. Acesta nu și-a pus întrebarea cu privire la legitimitatea platformei, nu s-a documentat la specialiști și instituțiile abilitate, dar... s-a bazat pe noroc. Mai mult, îi laudă pe cei care s-au aventurat în piramida financiară fără să se documenteze pentru că... au fost "îndrăzneți" 🤦♂️
Hanganu: "Acum de când s-o închis ies diferiți deștepți pe Internet, se râd. Ce să vă zic, așa e viața. Dar dacă nu se închidea? Eu știu băieți care o scos de 2-3 ori mai mult. Nu văd nimic de râs. Cine a avut îndrăzneala - bravo".