Ultimă oră! Ceban rămâne la primărie. Primarul Capitalei, Ion Ceban, președinte MAN, a anunțat azi dimineață că a învățat lecția primită la Parlamentare
Totodată, Ceban a anunțat că renunță la mandatul de deputat și rămâne primar al Capitalei. Acesta confirmă încă odată că și-a folosit imaginea pentru a-i trimite în Parlament pe colegii săi, printre care Tkaciuk, Stoianoglo și Chicu.