Facem un LIVE pe subiect? Mă bag dacă veniți și voi vs persoanele din spate/umbră care au coordonat campania electorală a partidului: Exprimăm opinii, dezbatem opinia lor vs a noastră și desigur - liber la întrebări și curiozități.

Ce spuneți? Le transmit în replică invitația pentru un LIVE public? 😎