Gonța: Alo, noroc brat! Tu ești ok?

Florea: Eu da, Gabi mai puțin!

Gonța: Ok, te sun mai târziu dragul meu. Pot să las asta în înregistrare, da!? Vitalie Florea a fost eliberat. A confirmat că a avut percheziții acasă, dar a fost eliberat. Dar la Gabriel e mai complicat. Din câte am înțeles - el nu a fost eliberat.