Aventura pe Tik-Tok s-a terminat :) Înregistrarea LIVE-ului de aseară a fost ștearsă și am primit avertizare de cont, la doar 4 zile după ce am început să postez. Deși a fost unul foarte calm, cu întrebări-răspunsuri, fără injurii, fătă bătaie și ochi vineți, etc. Halal de așa politică :)
P.S. Știe cineva, cum se poate face apel când consideri că algoritmul a greșit? Și în general care sunt șansele ca ele să fie luate în considerare?