Bulgac: Asta-i prostie Dragoș Galbur, te ascultă de 3 min, tu ai făcut facultatea de drept...
Galbur: Respectă-i pe cei mai mari, te rog. Nu era mai bine să facă pușcărie Plahotniuc acolo unde a fost prins, pentru că la noi justiția nu funcționează?!
Jurnalistă: Și cum o să curățiți sistemul de corupție, le luați la toți cetățenia, îi fugăriți din țară?
Bulgac: O să rămână în țară doar Dragoș Galbur și Maia Sandu, el o să se ducă la președinție și o să se consulte de fiecare dată
Galbur: Maia Sandu are un codruț, dar Ion Ceban îl are pe Ion Bulgac. Iacătă-l...