peste 360 de șoferi au fost documentați;

262 au ignorat marcajul de pe carosabil ;

58 au fost documentați pentru încălcări anterioare fixate de camerele din trafic, când a fost încălcată limita de viteză, necuplată centura de siguranță sau folosit telefonul în timpul conducerii;

restul au fost amendați pentru că au circulat pe banda destinată transportului public sau nu au respectat indicatoarele rutiere.