Ceban: Reiterez, am spus că voi candida la aceste alegeri, iar contractul meu cu cetățenii din Chișinău, rămâne valabil. Pentru mine e important să avem posibilitatea să delegăm oameni competenți, care să ne reprezinte, care să știe în domeniile lor despre ce vorbesc. Iar eu voi face campania cu această echipă și după asta mă voi retrage înapoi la Primărie.

PAS îi ține pe oameni ostaticii unei agende false, care nu corespunde realității.