Vreau să mă adresez la toți națiștii aceștia din Moldova. Andonii și jurnaliștii îștia. Neliudi. Șacalii lor, vedeți aici, în curând peste tot va fi flag rusesc.

Uitați-vă câtă lume frumoasă e aici. Așteptăm să ni se dea voie să vă prindem și să facem câte o judecată cu mâinile noastre, nu cu instanțele criminale și corupte, și o să vă atârnăm pe stâlpi până o să vă cadă carnea de pe oase. Vladimir Vladimirovici e velichii chelovek. O stat de vorbă cu partniorul lui din SUA și ei se vor uni și vor începe curățenia. Și cu Doamne ajută a fi lichidată și Europa și să fie pușă curălușa la gât".