Între timp, mercenarii media de la Moscova au pornit fabrica de propagandă la turație maximă:
Precum că Putin deja domină negocierile pentru că s-a urcat la Trump în mașină, că isterica de 2 săptămâni a europenilor s-a evaporat, că are picioarele desfăcute și asta înseamnă poziție dominantă.