Dan: ”Pentru moment am îmbunătățit vama, e ceva mai bine. Pe vamă ne-am preocupat știind că vine luna august și sunt mulți care se întorc acasă și e mai bine. Cel mai mult 30 de minute se așteapă”, a declarat președintele României Nicușor Dan.