Atenție, limbaj licențios. Renato Usatîi, supărat pe "PAS-iști" și criticile referitor la concertul cu artiști ruși organizat în centrul Capitalei: "Ladno, rebeata, razvlekaitesi paka, atacați-mă pe mine, nu pe artiști, și recunoașteți oamenilor ... că nu au fost artiști din România și i-ați blocat pe mulți din Moldova... a voi pregătiți raskrutkă pentru concertul PAS de pe 27 august. Și pe 26 să vină Bi-2. Maladțî. Nu vă supărați, dar voi toți sunteți niște p"
#Mărgăritare