Surpriză, verdictul l-a dat nimeni altul decât Ioooon Bulgac, cel mai PRINCIPIAL tânăr politician al momentului: "Canalul lui Dumitru Ciorici este cel mai toxic".
Citat de la Ion Bulgac: "Dacă mă întrebi pe mine, cel mai toxic canal de Telegram din Moldova este cel al lui Dumitru Ciorici. Omul debitează tâmpenii în mod constant".
Ați înțeles? Nu cei care inflamează spațiul public zilnic, nu propagandiștii de serviciu și anonimii finanțați din surse obscure. Ci Dumitru Ciorici :)
Mi-ai făcut ziua. Ai demonstrat încă odată că opinia publică nu s-a înșelat în privința ta.
P.S. Vă pup toxic și vă doresc o seară excelentă!
Semnat: Mr. Toxic Guy! 🤣
#Mărgăritare