Nu am nimic cu acest băiat, ori nu cunoaște, ori minte. Turneul la care a participat nu poate fi pus pe un cântar cu un campionat mondial. A fost singur în categoria sa de greutate. Nu știu dacă există așa ceva. De ce s-a dus lumea în eroare? Pentru că urmează alegeri parlamentare și pro-rușii își fac reclamă pe spatele lui Victor.