"Băiețașii" teribiliști cu BMW-urile, în atenția poliției. Cele 2 cazuri filmate în ultima săptămână, când șoferii de BMW făceau drifturi pe străzile Chișinăului au intrat în atenția Poliției. În ambele cazuri, poliția a reușit să identifice mașinile. În cazul BMW-ului negru - e vorba de un adolescent de 16 ani din Anenii Noi care ar fi luat mașina tatălui, fără permisiune. În cazul BMW-ului alb - mașina a fost identificată, ridicată și dusă la parcarea specială