Ex-judecători, în rând la politicieni. După ce fosta judecătoarea dată afară din sistem Victoria Sanduța și-a încercat norocul cu CUB, acum Alexei Paniș anunță că s-a angajat în cabinetul primarului Capitalei Ion Ceban, la fel ca și Ion Bulgac
Paniș: Cu mare drag și responsabilitate am acceptat să fac parte din echipa cabinetului primarului general Ion Ceban. Am fost invitat să aduc aportul meu echipei de juriști, unde voi munci alături de ei pentru rezolvarea problemelor.