Paniș: Cu mare drag și responsabilitate am acceptat să fac parte din echipa cabinetului primarului general Ion Ceban. Am fost invitat să aduc aportul meu echipei de juriști, unde voi munci alături de ei pentru rezolvarea problemelor.