Ex-Judecătorul Alexei Paniș, demis din sistem de CSM: "Bravo!!! Mult succes"

Ion Ceban: "Happy to work together".

Irina Gutnic, viceprimarul Capitalei, apreciază faptul că după ce a fost înjurat de Bulgac, acum Ion Ceban i-a deschis brațele: "Se vede adevărata forță a unui lider atunci când are înțelepciunea și curajul să-și deschidă echipa către oameni noi și chiar străini".

Printre cei care au mai apreciat postarea se mai numără Gheorghe Gonța, experta anticorupție - Cristina Ciubotaru, Dumitru Diacov, etc.