Mereu am spus că Republica Moldova este o țară cu oameni deştepți şi destoinici. O mai spun o dată, acum.

Există o Românie frumoasă, decentă, bătăioasă, care distinge clar diferența între bine și rău. Și asta pentru că trăiește cu Rusia criminală în mijlocul țării, prezentă încă cu tancurile pe teritoriul ei. Republica Moldova, unde Nicușor Dan este e primul loc. Mulțumim, oameni buni! Cu voi ca exemplu, ne mai vine și nouă inima la loc. ❤️🇷🇴

În Republica Moldova e majoritatea care îl duce pe Nicușor Dan în turul 2 al alegerilor prezidențiale.
Moldova, mon amour. 💙💛❤️