Financial Times: Oficialii UE care merg în SUA primesc telefoane de unică folosință, din cauza temerilor legate de spionaj / „Washingtonul nu este Beijingul sau Moscova, dar este un adversar care este predispus să utilizeze metode extra-legale pentru a-și promova interesele și puterea”