Două mașini s-au tamponat azi dimineață în centrul Capitalei, la intersecția Columna x Pușkin. Șoferii celor 2 autotorisme au încercat ambii să treacă rapid intersecția - Șoferul Jaguarului a apăsat accelerația înainte să se facă verde, iar cel al Opel-ului - și-a încercat norocul la galben intermitent