Ion Ceban: Trebuie să plece doar incompetenții care au distrus țara. Noi nu vom da oamenii afară de la serviciu pe criterii politice, așa cum au făcut, cu câțiva ani în urmă, cei care guvernează și acum nu au cu cine înlocui.