Puțini doritori să fie membri în Consiliul de Administrare de la MoldELECTRICA: Concursul a fost relansat!
A fost relansat concursul de selectare a membrilor Consiliului de administrație al Întreprinderii de stat Moldelectrica, ce nu vor reprezenta autoritățile administrației publice și întreprinderea propriu-zisă. Concursul a fost relansat pentru a asigura un proces corect și participativ, iar candidații deja înscriși în concursul lansat vor trebui doar să-și reconfirme intenția de participare, fără a fi nevoie să se participe din nou la concurs.