Dodon critică inițiativa de creare a „Moldova 3”: Vreți post tv în rusă ca să angajați oamenii voștri, care au rămas fără bani de la USAID?
Dodon, despre amendamentul pe „dezinformarea online”: Pentru un comentariu sau dislike, 5000 lei amendă. Maia Sandu, cu totul v-ați ieșit din balamale?