🚔
Teribilismul care amenință cu moartea: Polițiștii Direcției patrulare Centru a INSP au surprins, noaptea trecutǎ, un tânăr de 23 de ani, originar din Chișinău, care conducea un Mercedes cu 215 km/h pe traseul R-6, în apropierea localității Măgdăcești
Consecințe:
Amendă de până la 5000 de lei.
Suspendarea permisului de conducere pentru 60 – 90 de zile.