Un călător care este azi la Aeroport anunță că Business Lounge-ul a fost închis de AeroFood (fără să știe că nu e din cauza bloggerilor). În imaginile video se poate vedea că, firma AeroFood începe să părăsească spațiile pe care le închiria în incinta Aeroportului
Se întâmplă după ce statul nu a prelungit contractul cu firma, despre care șeful APP sugerează că ar fi afiliată cu Ilan Șor.
Din 1 martie, spațiile vor trece în gestiunea autorităților.