Madonna își pune întrebări despre noua administrație Trump și modul cum și-a propus să conducă: "Această țară a fost construită de europenii care au fugit de regi și monarhii, pentru a crea o nouă lume guvernată de oameni. Avem acum un președinte care s-a autointitulat Rege. Dacă asta e o glumă, nu pot să râd"