Tofilat: Cu dedicație specială unui artist-amator de stand-up care se crede ministru. Care insistă că „ultimii 10-15 ani CFM a fost gestionat cu neglijență și fără viziune”.

Îi invit pe ipocriții incompetenți de la Guvern și din conducerea CFM să prezinte public cum au de gând să redreseze situația în sectorul feroviar, că până azi n-am văzut nici zare de plan.