Cred că este corect să remarc participarea specialiștilor şi oficialilor moldoveni responsabili de acest domeniu la prevenirea opririi complete a circulației gazelor în sistem, care ar fi adus consecințe foarte grave. Le sunt recunoscător și le spun mulțumesc. Dacă ar fi fost mai devreme - cred că ar fi fost și mai ușor pentru toți