Economia rusească e în colaps. Le fac o favoare, să se oprească și să negocieze o pace, să oprească acest război ridicol. Va fi TOT mai RĂU. Dacă nu ajungem la o „înțelegere” în curând, nu am altă opțiune decât să impun niveluri ridicate de taxe, tarife și sancțiuni asupra oricărui lucru vândut de Rusia către Statele Unite și alte diverse țări participante. Putem rezolva lucrurile pe calea ușoară sau pe cea dificilă - iar calea ușoară este întotdeauna mai bună. Este timpul să „FACEM O ÎNȚELEGERE.” NU MAI TREBUIE SĂ SE PIARDĂ VIEȚI!