Ministerul Energiei publică imagini video noi de la șantierul unde mahalagiul Costiuc nu a văzut lucrările de construcție și despre care a spus că va fi gata în vreo 3 ani abia: "Linia Vulcănești-Chișinău va fi dată în exploatare în 2025; 6000 de proprietari de terenuri vor fi despăgubiți"