📱 Autentificarea în sistemele electronice ale statului nu funcționează în regim normal de ieri, 15 ianuarie. Se întâmplă după ce STISC a efectuat unele lucrări de mentenanță. Instituția anunță ca lucrează la remedierea situației 16 ianuarie 2025, 10:31 · sursa: facebook.com ↗ Sursă originală