Faceți cunoștință cu baba Vanga. Postare din 1 ianuarie: __Rusia va ține regiunea transnistreană în frig cca 15-30 de zile, exact perioada cât au ei cărbuni pentru a-și produce energie electrică, lucru care le permite să nu facă țurțuri în casă, după care le va livra gaz umanitar
Au trecut 15 zile și la Tiraspol se anunță că vor primi gaz în curând. 1:1 ca în manualul de propagandă 😀