Reacții pe social media după ce transnistrenii au primit o porție de “ruskii mir”: Bl*, secolul XXI, trăim ca în peșteră, nici gaz, nici electricitate. Cum s-a ajuns la asta?”, se întreabă mai mulți internauți după ce rușii le-au închis gazul și asta a dus și la deconectări electrice periodice