Deputatul Marian, replică din mers pentru Ion Ceban: __În loc să te ocupi de __dezinformare__, apucă-te serios, măcar acum după 5 ani de mandat, de a rezolva problema ambuteiajelor. E un dezastru total în traficul capitalei, pierzi ore în ambuteiaje, podul de la Viteazul așa și nu progresează normal etc. Nici măcar nu e vorba de construcție, dar reparație a acestui pod de 300 metri - în trei ani, abia dacă jumătate din lucrări s-au făcut.__