Guvernul a prelungit până în martie 2025 obligația de serviciu public pentru „Energocom”: „ Acest lucru va permite realizarea achizițiilor zilnice pentru acoperirea consumului de energie electrică, inclusiv la prețuri preferențiale din România”
27 noiembrie 2024, 17:27
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală